Zakon Braci Z.E. Informacje Ogólne     

 

 

 

 

Wprowadzenie

 

Neurologiczny

 

Fizjologiczny

 

Intelektualny

Szanowni Państwo

Aspekt psychologiczny /krótki zarys/.

 

Cały proces przemiany duchowej jak wcześniej wspominaliśmy sprowadzić  można poprzez analogie do kwestii tuningu samochodu – jednak aby cały ten proces się udał wszystkie podzespoły w naszym Homo Wozie muszą zostać sprawdzone i jeśli wykazują objawy defektu – muszą zostać wpierw naprawione,  przebudowane  lub wymienione.

 

Nie ma bowiem możliwości zwiększenia wydajności podzespołów wadliwie działających bez narażenia całej maszyny na awarię.

 

W miejscu tym chcielibyśmy uzmysłowić osobom samodzielnie chcącym zajmować się przedstawianą problematyką jak ważnym jest punkt wyjścia czyli prawidłowo ukształtowana osobowość. Jednym z najprostszych narzędzi obrazujących poprawne zachowanie  się kandydata jest wywiad psychologiczny i dogłębna psychoanaliza, po przejściu tego szczególnego rodzaju podstawowego testu można dopiero stwierdzić o zakresie  i celowości przebudowy psychiki u kandydata.

 

Jest to najważniejsza część całego   proces, gdyż jej  nieprawidłowe   przejście powoduje zahamowanie procesów rozwojowych na wyższych poziomach bez możliwości niekiedy  usunięcia usterki.

 

Zakłócenia jakie determinuje nieprawidłowo działająca psychika i ich wpływ na procesy myślenia są niekiedy bardzo głęboki i mogą wyhamować proces w jego najbardziej krytycznym punkcie.

 

Innym złym czynnikiem jest wpływ emocji na procesy myślenia w trakcie trwania procesu zwanego przebudowa świadomości.

 

Występuje tutaj bardzo wiele niebezpieczeństw a jednym z nich jest uszkodzenie Homo BIOS-u – powodujące w przyszłości gdy w naturalny sposób zmniejsza się wydajność mózgu, zakłócenia w pracy organizmu – prowadząc niekiedy do trwałych uszkodzeń zaburzeń w ich pracy czynnościowej.

Pozdrawiamy serdecznie