Zakon Braci Z.E. Informacje Ogólne     

 

 

 

 

Wprowadzenie

 

Neurologiczny

 

Fizjologiczny

 

Psychologiczny

Szanowni Państwo

Aspekt intelektualny /krótki zarys/.

  

Tak oto dochodzimy do pośrednio bardzo ważnej kwestii w naszych rozważaniach a mianowicie  kwestii oprzyrządowania intelektualnego dla Adepta Sztuki Królewskiej.

Oprzyrządowanie to inaczej określone na początku jako zbiór poszczególnych elementów całego systemu nazwanego umownie Homo Windows.

Dobrze wszyscy wiemy, że  mózg ludzki to „urządzenie” w kategoriach intelektualnych - pracujące na zbiorach danych zwanych umownie :

 

wiedza powszechna

wykształcenie

doświadczenie

itd….

 

Dane te jednostka nabywa podczas procesów edukacyjnych (nauczanie) zwanych umownie „programowaniem”, później dane te są weryfikowane w praktyce (proces doświadczalny) i poprzez mechanizm auto redukcji – zbędne dane są usuwane (zapominane). Mózg musi zapominać zbędne dane (nie używane jakiś dłuższy czas) gdyż nastąpiło by przeładowanie pamięci głównej.

 

Nazw oraz systematyk możemy stosować wiele w zależności od kultury, pochodzenia i szeregu innych czynników natury obiektywnej – sens jednak się nie zmienia  => by Świadomość mogła funkcjonować w otoczeniu musi posiadać zakodowane informacje na temat tego właśnie środowiska w jakim ma się poruszać.

 

Wracając jednak do poprzednich aspektów musimy przede wszystkim pamiętać, że w momencie zmiany zakresu pracy poszczególnych receptorów jak choćby uszu – zaczną one odbierać sygnały i informacje w zakresach dotychczas nam nie znanych a przede wszystkim nie zrozumiałych.

 

Jest to bardzo typowy objaw negatywny w pracy duchowej – kiedy jednostka nie rozumiejąc uruchomionych w sobie procesów jest bombardowana z zewnątrz szeregiem informacji których nie rozumie, do najczęstszych sytuacji  i  mankamentów należą:

 

odbiór błądzących w astralu negatywnych myślokształtów,

niekontrolowany kontakt z innymi wymiarami,

dopuszczanie na matrycę świadomości innych form inteligentnych (opętanie)

niekontrolowany kontakt  ze zmarłymi,

niekontrolowany kontakt ze Strażnikiem Progu,

i szereg innych …………..

 

Procesy te są odbierane w przypadku braku posiadania odpowiednich filtrów podświadomie i obciążają matrycę świadomości u Adepta – powodując u niego szereg zaburzeń w prawidłowej pracy całego organizmu.   

W języku analogicznym moglibyśmy mówić o Telewizorze odbierającym i wyświetlającym na swojej matrycy  wszystkie kanały – co z tego może wyniknąć wszyscy wiemy.

 

Aby się przed tym ustrzec – potrzebna jest prawidłowo prowadzona praca duchowa która pozwoli u Adepta na  wykształcenie odpowiednich zdolności intelektualnych takich jak:

Skuteczne metody Kontaktu z Administratorem Astralu,

 

Sposoby uzyskiwania dostępu,

 

Czytelne przemieszczanie się między wymiarowe,

 

Skuteczne poszukiwanie i przeszukiwanie sieci astralnej (to taki kosmiczny Internet),

 

Wykształcenie u siebie odpowiednich filtrów (Bio - antywirusó) => czyli zdolności skutecznej filtracji zasobów Astralu i blokowaniu tych niebezpiecznych przed dostępem i uruchomieniem na matrycy świadomości Adepta, instalacja odpowiedniej „przeglądarki”,

 

Znajomość procesów Antropologii  Deterministycznych Procesów  Kosmologicznych,

 

Oraz szereg innych w ramach potrzeb intelektualnych Adepta.

 

Oczywiście jest to tylko poglądowo przedstawiony zarys mechanizmów działających i aktywizujących się w trakcie uruchamiania całego procesu.

Pozdrawiam serdecznie 

Wielki Brat