Zakon Braci Z.E. Informacje Ogólne     

 

 

 

 

Wprowadzenie

 

Neurologiczny

 

Psychologiczny

 

Intelektualny

Szanowni Państwo

Aspekt fizjologiczny /krótki zarys/.

 

Jak już wcześniej wspominaliśmy we wprowadzeniu jest to w zasadzie cel sam w sobie całej pracy duchowej – gdyż przemiana jaką uda się nam osiągnąć bądź to za pomocą pracy samodzielnej bądź dzięki Woli Najwyższego sprowadzi się w  swojej mechanice do zmiany parametrów fizjologicznych pracy organizmu.

Zakresy jakie nas interesować powinny w trakcie tej zmiany to:

 

optymalizacja przebiegu procesów metaboliczno katabolicznych,

optymalizacja procesów fizjologiczno – intelektualnych,

eliminacja wpływu pracy organizmu na proces myślenia,

zmiana parametrów energetycznych organizmu => czyli zwiększenie produkcji energii,

uruchamianie nowych źródeł energii w organizmie – psychoenergia,

  eliminacja stymulacji zewnętrznej na rzecz => osiągnięcia naturalnej stymulacji wewnątrz organicznej => biologiczne dodatnie sprzężenie zwrotne.

 

To tyle w małym skrócie jeśli chodzi o podstawowe parametry do zmiany których winniśmy dążyć, napomnieć tylko wypada że, :

Optymalizacja procesów metaboliczno katabolicznych jest  niezbędna gdyż procesy te w największym stopniu obciążają oczywiście poza układem analizy oko-mózg  => prace samego mózgu, mówiąc kolokwialnie spowalniają go. Pomijają już inne procesy na tle np. zaburzeń psychicznych i innych …..

 

Eliminacja wpływu organizmu na sam proces myślenia oznacza iż => sam proces pracy organizmu został doprowadzony do porządku i organizm pracuje prawidłowo we wszystkich swoich zakresach parametrów niema wpływu na pracę mózgu – gdyż musimy pamiętać, że organizm ma wpływ na pracę mózgu parametrów mózg na pracę świadomości.

 

Zmiana parametrów energetycznych jest bardzo istotnym elementem gdyż nasz narząd zwany Mózgiem działa na prąd z tym, że prąd ten podobnie jak rozrusznik w samochodzie pobiera z naszego  i działa podobnie jak tamten, który pobiera z akumulatora.

 

Zatem jak widzimy w małym skrócie sprawa pomimo wielkiego skomplikowania jest dość prosta oczywiście pod warunkiem jeśli wiemy jakim kluczem do niej dotrzeć.

 

 Pozdrawiamy serdecznie